NIEČO O NÁS

KTO STOJÍ ZA
ASTRA NOVA?

TÚŽBA POMÁHAŤ

Máme dlhoročné skúsenosti s tým, ako pomáhať s vyrovnaním sa so smútočnou chvíľou.

SKÚSENÝ TÍM

V našom tíme nájdete pracovníkov, ktorí sa venujú pohrebnej službe desiatky rokov.

Ján Sojka

Riaditeľ

Vítam vás v pohrebníctve Astra Nova. Volám sa Ján Sojka a profesionálne sa venujem pohrebníctvu už viac ako 10 rokov.  Úcta k zosnulému či empatický prístup k pozostalím, ktorí prechádzajú ťažkým obdobím straty svojich blízkych je pre mňa prvoradá.

Snažím sa pomôcť rodine vytvoriť poslednú rozlúčku s ich blízkym tak, aby bola pre nich posledná spomienka na zosnulého dôstojná a krásna.

V mojom pohrebníctve môžete očakávať komplexný prístup, ktorý zahŕňa nielen organizáciu pohrebu, ale aj starostlivosť o zosnulého, prípravu jeho tela a výber urny alebo rakvy. Snažím sa vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám rodiny a splniť ich osobitné požiadavky.

Som tu pre vás v čase smútku a neľahkých rozhodnutí. Dôverujte mi a ja vám zabezpečím kvalitnú a dôstojnú poslednú rozlúčku pre zosnulého.

Postaráme sa o všetky nepríjemné záležitosti

Požehnaní večným životom sú tí, ktorí veria v Krista.

Venujeme sa komplexným pohrebným službám už viac ako 10 rokov. V našom tíme máme skúsených odborníkov na každú službu, ktorú ponúkame. Od výkopových prác, príprava truhly, kozmetické úpravy, príprava pohrebného obradu až po položenie náhrobného kameňa.

Kontaktujte nás

Pre viac informácii či cenové ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Neviete ako postupovať pri úmrtí blízkeho? Kliknite si na „Ako postupovať“.