Pomoc

Je dobré vedieť, že

pohrebníctvo Sereď

Pohrebníctvo Sereď Astranova je tu pre vás! Keď nastane smútok z úmrtia blízkeho človeka, je dôležité vedieť, že v tom nie ste sami. Ako pohrebné služby, vieme, ako ťažké to môže byť. Preto sme tu, aby sme vám pomohli zvládnuť toto ťažké obdobie.

Je dobré vedieť, že máte niekoho, na koho sa môžete obrátiť v tejto nepríjemnej situácií. Ako pohrebné služby sme tu, aby sme vám pomohli s každou časťou procesu, od zhromažďovania informácií až po usporiadanie pohrebných služieb.

Pri príprave poslednej rozlúčky so zosnulým je dobré vedieť, že pri výbere rakvy zosnulému je potrebné myslieť na výstelku, vankúš a prekrytie do pol pása. U nás – pohrebníctvo Sereď Astra Nova – sú tieto prvky samozrejmou súčasťou dodávky rakvy, aby ste na tieto detaily nemuseli myslieť vy. 

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme, ako dôležité je, aby pohreb bol v súlade s želaniami a tradíciami rodiny. Preto sa budeme snažiť usporiadať pohreb tak, aby vystihoval život a pamiatku vášho blízkeho.

Nezáleží na tom, aké sú vaše požiadavky na organizáciu pohrebu. Pohrebníctvo Sereď Astra Nova, ktoré pôsobí v okresoch Galanta, Šaľa, Trnava, Nitra a Hlohovec, je tu pre vás. Kontaktujte nás a zistite, ako vám môžeme pomôcť s organizáciou pohrebu vašich blízkych. Viac článkov TU.

Zdroj titulného obrázku: freepik.com