Pomoc

Počuli ste už o urne z kovu?

pohrebníctvo Sereď

Pohrebníctvo Sereď vám poradí! Urny sú dôležitým prvkom poslednej rozlúčky, keďže slúžia ako “posledný domov” pre našich blízkych, zosnulých. Tradícia spaľovania zosnulých siaha do minulosti mnohých národov. Kremácia sa novšie začala používať v Nemecku od roku 1878. Z Nemecka sa tento trend začal využívať najmä vo veľkých mestách. V minulosti sa v Nemecku urny vyrábali z dreva alebo z kameňa. V poslednej dobe sa objavuje čoraz viac nových materiálov, ktoré sa používajú na výrobu urnových nádob. Jeden z týchto materiálov, ktorý sa stáva čoraz populárnejším je kov.

Urny z kovu sú ľahké, trvanlivé a ľahko sa čistia. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, napríklad: meď, nerezová oceľ, hliník a bronz. Môžu byť v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách.

Urny z kovu sú často zdobené dekoratívnymi prvkami, ako sú napríklad gravírované prvky a podobne. Tieto prvky pridávajú urne osobný a jedinečný dotyk, ktorý vystihuje život a pamiatku vášho blízkeho. Okrem toho, že sú urny z kovu krásne a trvanlivé, sú aj ekologickejšie ako urny z dreva. Kovové urny neobsahujú žiadne chemické látky, ktoré môžu byť škodlivé pre životné prostredie a môžu byť recyklované.

Výber urny z kovu ako posledného domova pre pozostatky vášho blízkeho je skvelou voľbou, ktorá poskytuje trvanlivosť a krásu, zároveň však aj ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Poobhliadnite sa u nás v pohrebníctve po kovových urnách, ktoré vystihujú život a pamiatku vášho blízkeho.

Nezáleží na tom, aké sú vaše požiadavky na organizáciu pohrebu, pohrebníctvo Sereď Astra Nova, ktoré pôsobí v okresoch Galanta, Šaľa, Trnava, Nitra a Hlohovec, je tu pre vás. Kontaktujte nás a zistite, ako vám môžeme pomôcť s organizáciou pohrebu vašich blízkych. Viac článkov TU.

Zdroj titulného obrázku: freepik.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *